HABER VE DUYURULAR

Aytaç Turizm Otobüs Kiralama

Şanlıurfa'da her tülü etkinliğiniz (Düğün , gezi , öğrenci ve personel taşıma) için otobüs kiralayabilirsiniz.Aytaç Turizm olarak sizelere en uygun fiyat ve kaliteli hizmet vermekteyiz.

Aytaç Turizm Havalimanı Araç Kiralama

Şanlıurfa ilinde Hava alanından araç kiralama konusunda en kaliteli firma Aytaç Turizm. Aytaç Turizm olarak sizelere en uygun fiyat ve kaliteli hizmet vermekteyiz.

Aytaç Turizm VIP Araç Kiralama

Aytaç Tur araç kiralama hizmetleri isteğe bağlı şoförlü- şoförsüz yüksek model [diesel] ve VİP araçlarla hizmetlerimiz uygun fiyatlara devam etmektedir. Şanlıurfa'da araç kiralama alanında lider ol...

Şanlıurfa'da Gezilecek Yerler

Ülkemizin tarih kokan, her bir köşesinde kahramanlık hikâyeleri taşıyan en eski ve en güzide illerinden bir tanesi Şanlıurfa. Türkiye’nin en büyük 7. ve en kalabalık 8. ili olarak halk arasında Urf...

Şanlıurfa Aytaç Turizm Web Sitesi Açılmıştır

Şanlıurfa Aytaç Turizm Web Sitesi açılmıştır Web sitemize www.aytacturizm.com adresinden ulaşabilirsiniz. Web sitemizden firmamızla ilgili en güncel bilgileri alabilirsiniz.
Şenevler Mah. 6112 Sk. No:8/2 Topçumeydanı Karaköprü/Şanlıurfa
05446930385
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sosyal Ağlar

© 2021Siverek Paşa Konağı Taksi Resmi Web Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır. Web Tasarım Adobe Ajans.